Ремонт акустичної техніки.

Звук це дуже важлива частина нашого життя. І звуковий супровід нашого дозвілля також важливий для повноти картини. У деяких випадках акустичне супроводження стоїть навіть на першому місці. Наприклад, у симфоніях, концертах та інших галузях, де звук це основний продукт. У домашніх умовах виконавцями звуку є колонки, акустичні системи, сабвуферы, системи 5.1, домашні кінотеатри та інші сучасні пристрої здатні побалувати наш слух.

Поломки одного з перерахованих одразу відчує вся родина. Складно уявити перегляд телевізора без звуку, а перегляд роликів на Ютуб без навушників увечері, коли хтось уже спить буде як мінімум дратівливим. Тому ремонт акустики це першочергове завдання, яке нам ставлять наші замовники.

Які причини поломок колонок?

Причини бувають найрізноманітніші. Слід виділити основні.

  • падіння та механічні пошкодження.

Найчастіше нам приносять пристрої після падіння. Всьому виною конструкція та умови експлуатації. Так, домашні кінотеатри мають високу конструкцію. Тяжкий верх і часто не стійкий до них призводить до падіння всієї колонки. У цій ситуації важкий динамік встановлений усередині може легко відірватися. Так я ж проблема наздоганяє і переносні колонки їхніх старших концертних побратимів. Бездротові колонки, які ми беремо на природу, теж часто експлуатуються в складних умовах і бувають механічно пошкоджені. А до того їх чіпляють проводами, валяють і так далі.

  • поломка конекторів та роз’ємів

Ця несправність трохи взаємопов’язана із попередньою. Адже під час падіння пристрій падає на роз’єм, який вставлений кабель, від чого обидва часто ламаються. Знос, не правильне з’єднання, перебитий провід, причини чому може бути музики.

  • неправильна експлуатація

Взагалі музичні колонки цілком самостійний та надійний продукт. У них рідко присутній програмне забезпечення і якщо механічно їх не розбивати, то така покупка служитиме року і навіть десятиліття не втрачаючи якості та актуальності. Якби не одне але. Часто наші користувачі, бажаючи, випробувати максимальні можливості свого нового домашнього аксесуара включають його на повну потужність. Найчастіше у разі навантаження не узгоджений. Тобто сила вхідного сигналу вище, ніж здатна відтворити колонка. У такому разі вона буде перевантажена, почне хрипіти, рипіти, гудіти та видавати сторонні звуки.

Це лише короткий перелік основних причин, з яких нам надходить техніка в ремонт. А є ще тварини, які пошкоджують техніку, так само маленькі діти і закінчено ж шлюб, який теж є.

Все це ми ремонтуємо в нашому сервісному центрі на Козацькій 122. Від простих та дитячих поломок до складних ремонтів основних плат та заміни динаміків, ремонту корпусів, ремонту блоків живлення.

Сервісний центр Remontis здійснює ремонт:

Безпровідні навушники

Провідні навушники

Портативні колонки

Комп’ютерні колонки

Домашні кінотеатри

Музичні центри та магнітоли

Активні акустичні системи

Активні акустичні системи

Акустика Hi-Fi 

Пасивні акустичні системи 

Гучномовці

Які марки та бренди акустичних систем найменше ламаються і які ми ремонтуємо. Це питання нам ставлять після того, як здана в ремонт акустика більше не підлягає ремонту зі зрозумілих причин. Наприклад, після падіння у басейн. Так, такий випадок у нас був. Ми відповідаємо так. На жаль, але все ламається. Багато залежить від умов експлуатації. І приклад із басейном якраз до речі. Якби не цей курйозний випадок, господар слухав би свій гаджет і досі. Звичайно є бренди більш надійні і менш надійні. Але це напряму відбивається й у ціні. Надійне дорого коштує та не дешеве в обслуговуванні.

Короткий перелік виробників, ремонт яких буде швидшим у порівнянні з тими, які ми не перераховуємо з простої причини наявності запчастин. До таких ми віднесли б:

Телефонуйте у наш сервісний центр і консультуйтеся. Ми завжди підкажемо як вчинити в тому чи іншому випадку і порадимо який саме ремонт необхідний у вашому випадку.

 (099) 709-60-09 + Viber + Telegram
 (097) 709-60-09  (Київстар)
 (073) 709-60-09  (Lifecell)