Remontis – за екологію та охорону навколишнього середовища!

Поділіться цією інформацією з іншими! Не будьте байдужі до місця, де самі живете! Нехай ваш родич, друг, сусід дізнається, де утилізувати стару, непотрібну електроніку і зберегти чистоту нашої природи.

Пункт утилізації старої електроніки:

м. Київ, Голосіївський проспект 130/57 (метро ВДНХ)

Телефони для довідок:

 (099) 709-60-09 + Viber + Telegram
 (097) 709-60-09  (Київстар)
 (073) 709-60-09  (Lifecell)

Для приватних фізичних осіб, тобто мешканців нашої країни, утилізація є абсолютно безкоштовною. Платити за неї не треба.

Для юридичних осіб та компаній, які бажають утилізувати техніку великими обсягами, ми послуга платна!

А тепер поговоримо про те, чи треба утилізувати стару техніку?

Однозначно нода здати все несправне і не потрібне на утилізацію! І зараз ми спробуємо пояснити чому. Електроніка це свого роду ресурс. Точніше цей виріб у якому багато ресурсів. І цей ресурс з кожним роком стає все більш затребуваним. Ви на власному прикладі можете помітити, наскільки більше електроніки з’явилося у вашому будинку за останні роки. Адже раніше у нас не було планшетів, кондиціонерів, зволожувачів повітря, різноманітних електронних девайсів. Швидше за все був холодильник, телевізор та пральна машина. Зараз же перелік пристроїв, що включаються в розетку, виріс у рази і продовжує зростати. Багато приладів за ці роки встигли застаріти і нагромаджуються в полицях, шафах, на горищах через “шкода викинути”. І все це стає затребуваним як сировина для виробництва нової техніки. Чому саме затребуване? Посудіть самі. Будь-який електронний пристрій складається з кольорових металів (мідь, свинець, алюміній, олово і навіть золото). Всі ці метали дуже дорогі у видобутку та виробництві, а їх видобуток це в першу чергу руйнування поверхні нашої планети, знищення природи тощо. Але ми з вам можемо в рази скоротити видобуток всієї цієї сировини, якщо просто почнемо її вдруге переробляти!

Що ми отримуємо від переробки старої електроніки.

Сервісний центр Ремонтіс приймає старі пристрої з кількох причин.

  1. Отримання все ще актуальних та оригінальних запчастин з пристроїв, які ще якось придатні до експлуатації або взаємозамінні. Ми як майстерня відчуваємо великий дефіцит у низці запчастин і найчастіше вилучення деяких простих елементів (це можуть бути банально гвинтики, пружинки, корпусні елементи, кнопки, роз’єми, конектори) дозволяє відремонтувати здані на ремонт пристрої та таким чином зменшити суму ремонту< /li>
  2. Сортування сировини. Ми розбираємо кожен пристрій і сортуємо компоненти, з яких воно складається. Пластик ми складаємо окремо, метали (на кшталт) ми сортуємо окремо, так само зі склом. Окремо ми збираємо акумуляторні батареї. Кожен тип сировини ми відвозимо до пунктів прийому які надходять на заводи з переробки та переплавлення. Таким чином, ми скорочуємо видобуток копалин з надр Землі і повторно використовуємо вже ті, що ми видобули.

Що можна привозити на утилізацію?

Ми приймаємо більшості сучасної цифрової та дрібної побутової техніки. Єдине, що ми ще не приймаємо це великої побутової техніки. Для неї ми не маємо великих просторів, щоб розбирати і сортувати її частини. Решту ми приймаємо:

  • телефони, планшети та дрібні пристрої
  • будь-які старі комп’ютери, ноутбуки та комп’ютерна техніка
  • дрібна побутова техніка, дрібні побутові прилади
  • стара вимірювальна техніка, тестери
  • акумуляторні батареї, батарейки

Що робити, якщо в моєму місті нікуди здати техніку на утилізацію.

На жаль, ця проблема дійсно є і вона не прагне змінюватися. У маленьких містах, як і раніше, відсутні пункти прийому сировини, переробки та сортування приладів та електроніки. Але що робити?

У цьому випадку ми пропонуємо єдиний вихід які є в наших силах це надсилати до нас техніку на утилізацію поштою. На перший погляд, це може здатися абсурдно, але не поспішайте з висновками. Припустимо, ви жили б у Києві і вам треба було б приїхати і привезти свої старі мобільні телефони до нас. У такому разі ви витратили б гроші на проїзд туди та назад. Таким чином цифра витрачена на проїзд дорівнювала або навіть більше ніж вартість відправки прямо до нас. Отже, ви можете просто упаковати вашу несправну техніку, що не використовується, і відправити її нам.

Як відправити техніку на утилізацію?

Скласти все в коробочку. Дбає про якісну упаковку необов’язково. Головне, щоб упаковку прийняла пошта. Цього достатньо. Віднести її на найближче до вас відділення Нової пошти та оформити відправку.

Оправлення в м Київ склад №64
Отримувач Сервісний центр Ремонтіс 
(або приватна особа Потрібний Сергій)
телефон одержувача (067) 265-54-43

Увага! Вам потрібно сплатити за доставку посилки за вас рахунок.

Ми змушені просити кожного відправника оплачувати відправку інакше ми просто не зможемо платити за кожного приймаючи посилки з різних міст. Розраховуємо на ваше розуміння.

Після відправки обов’язково повідомте нам номер ТТН (товарно-транспортна накладна), щоб ми вчасно забрали відправлення з відділення.

Винагороди та подяки.

Кожна людина, хто відправляє нам електроніку на утилізацію якщо бажає, може отримати “Подяка” за дбайливе ставлення до навколишнього середовища та охорони природи. Для цього вам варто вказати ваше прізвище ім’я та по батькові і ми надішлемо вам нашу фірмову “Подяку”

Якщо кожен з нас буде берегти природу, економити ресурси нашої планети, не викидати сміття і не забруднювати територію або район, в якому ми живемо, ми всі разом зможемо позитивно вплинути на чистоту нашої природи . А разом із цим дихати свіжим повітрям, харчуватися здоровими продуктами та мати багату природу та фауну.

Remontis – за екологію!

Поділіться цією інформацією з іншими. Не будьте байдужі до місця, де самі живете. Нехай ваш родич, друг, сусід дізнається, де утилізувати стару, непотрібну електроніку і зберегти чистоту нашої природи.

 (099) 709-60-09 + Viber + Telegram
 (097) 709-60-09  (Киїевстар)
 (073) 709-60-09  (Lifecell)