Apple – центр обслуговування та ремонту.

Apple створила культуру в якій є армія своїх вірних і відданих користувачів цієї знаменитої марки. Починаючи з першого афону свого часу зробив революції в будові сучасного телефону будівлі багато власників досі користуються цим брендом і навіть уявити не можуть якщо з яблуком щось трапиться. На жаль, але раз на рік і палиця стріляє. І техніка Apple якраз підпадає під такий опис. Так, яблучні продукти також ламаються. Хоч вони й надійніші за всі інші товари, але ніщо не вічне. І ніщо не може встояти від падінь, попадань у воду та інших несправедливостей долі.

Коротенько розглянемо основні продукти та його поломки.

Як вибрати сервісний центр з ремонту айфону?

Таблички з написами “Ремонт телефонів Apple” можна зустріти біля кожної станції метро. І наша найближча станція метро Васильківська не є винятком. Але віддавати свій телефон до МАФу ми категорично не радили. Не лякатимемо вас страшилками, але краще звернеться в стаціонарний, стабільний і порядний сервісний центр. Отримати документи, гарантію, акуратне поводження з вашим телефоном та кваліфіковану допомогу з ремонту. Якщо ви думаєте, що в переході вам зроблять краще, то ви глибоко помиляєтеся. Кваліфікований майстер, що поважає себе, просто не захоче працювати в кабінці метра на метр. Там сидять лише приречені горе майстри, яких вигнали з усіх сервісних центрів і яких більше нікуди не беруть. У переході та біля метрів кіоску ви отримаєте відповідальну “якість”, тобто його відсутність. А комплектуючі будуть найдешевші. Ще раз подумайте, перш ніж зупинятися біля таких табличок. Запам’ятайте, економія пару сотень на пристрої, яке коштує кілька десятків тисяч того, не варто. Всі МАФи не законні і можуть зникнути будь-якого дня разом з вашою дорогою технікою, яку ви більше ніколи не побачите і не знайдете.

Краще не ризикуйте! Звертайтесь до нас!

Ремонт iPhone з гарантією.

Ремонт iPhone у Києві з гарантією можна знайти не скрізь. По-перше, мало хто її дає. А ті, хто дають, дають її усно або на такий короткий період, що її наявність зовсім не втішає клієнта. По-друге, мало хто наважується роздрукувати АКТ виконаних робіт, в якому буде вказана гарантія. Такий АКТ є документом яким можна пред’являти претензії. А вони якраз не потрібні “майстерням” які не впевнені у своїй роботі.

Сервісний центр Ремонтіс дає гарантію на всі роботи!

Що ми ремонтуємо:

  • всі види ремонтів iPhone починаючи від iPhone 5 до останньої моделі
  • планшети iPad, включаючи заміну екранів та тачскринів (сенсорів)
  • ноутбуки Apple MacBook. Клавіатури, матриці, блоки живлення все ремонтуємо.
  • послуги чищення, налаштування програм, перенесення даних тощо.

Як нас знайти та куди здати свою техніку на ремонт?

Наша майстерня знаходиться за адресою Голосіївський проспект 130/57 на метро ВДНГ. Це сервісний центр з ремонту техніки епл у Голосіївському районі Києва так само неподалік станції метро Голосіївська, Васильківська, Іподром, Теремки. Всім, хто проживає в цьому районі, буде дуже легко і просто нас знайти і дістатися.

 (099) 709-60-09 + Viber + Telegram
 (097) 709-60-09  (Київстар)
 (073) 709-60-09  (Lifecell)

Приїжджайте, будемо раді бачити вас.