Ремонт телефонів. Сервісний центр.

Сучасні смартфони – досить функціональні пристрої, що вирішують багато поставлених завдань. Виробники намагаються з кожним роком зробити їх не тільки більш продуктивними, але й стійкими до різноманітних поломок та зависань. Але поломки виникаю з різних причин і не завжди винна непередбачливість виробника. Різні поломки смартфонів здебільшого усуваються у спеціалізованих сервісних центрах. Перед ремонтом телефон проходить повну діагностику для з’ясування причини проблеми.

Марки телефонів, які ми ремонтуємо.

Основні поломки андроїд телефонів.

Смартфон не завантажується та перестає працювати.
Проблема, що досить часто зустрічається. Причини можуть бути різні. Це і збій операційної системи, проблеми з платою або прошивкою, забруднення роз’єму під зарядку пристрою і не можливості його нормально зарядити. Від причини проблеми залежить ціна ремонту. Перевстановлення операційної системи коштуватиме недорого близько 1000 рублів. А ось поміняти наприклад плату та прошивку вже потягне на кілька тисяч рублів залежно від моделі.


Розбилося сенсорне скло.

Смартфони досить крихкі апарати та падіння на тверду поверхню викликає такі пошкодження. Якщо падіння було не значним ремонт буде недорогим і достатньо буде зробити тільки rel=”noopener”> заміну сенсорного скла, а от якщо розбитий і дисплей, доведеться поміняти повністю дисплей модуль. Вартість може бути дорожчою, але не варто лякатися, це залежить від моделі. Краще зателефонувати до нашого менеджера та уточнити цей момент.


Занадто швидко сідає батарея.

У сучасних мобільних телефонах міститься безліч додатків, користувачі ними постійно користуються, в результаті швидко сідає батарея. Якщо акумулятор почав сідати занадто швидко, його можна замінити. Перевірити це можна зарядивши телефон і залишивши його на годину без використання, якщо рівень заряду акумулятора значно зменшиться, краще поміняти акумулятор.


Здуття корпусу.

Ця проблема також пов’язана з акумулятором, якщо його вчасно не змінити, то може постраждати інші елементи електроніки і ремонт вийде значно дорожче.


Не читається цим карта.

Поломка, що досить часто зустрічається. Для початку треба переконатися, що проблема не в цій карті і що вона справна. Необхідно діставати її та подивитися на предмет пошкодження. Якщо з нею все гаразд, це може бути проблема з картою приймачем. Вона зазвичай виникає, якщо часто міняти ці карти в телефоні.

Поламався динамік.

Якщо під час розмови нечутно співрозмовника, то, швидше за все, проблема з динаміком. Це може бути як заводський шлюб, і звичайна поломка. З такою проблемою краще звернутися до нашого сервісного центру, самостійно навряд чи вдасться її вирішити.

 (099) 709-60-09 + Viber + Telegram
 (097) 709-60-09  (Київстар)
 (073) 709-60-09  (Lifecell)