А ви змінюєте екрани на планшеті?

Це напевно одне з перших питань, які задають нам відвідувачі. Так, розбита матриця це часта поломка, але також є ще й інші несправності які ми легко усуваємо в сервісному центрі Ремонтіс. Щоб краще розуміти технічну природу вашого пристрою, а також більше орієнтуватися в питанні і ставити більш правильні питання, ми пропонуємо вам ознайомитися з цією статтею, яка так і називається, “Ремонт планшетів“.

Про ремонт планшетів та їх обслуговування.

Висока функціональність та мобільність обумовлюють широке поширення та популярність планшетів. Їх використовують не тільки в розважальних, а й у ділових цілях, тому важливою є коректна робота пристрою. Деякі проблеми можна спробувати вирішити самостійно. Але усунення серйозних збоїв можливе лише за грамотно проведеної повної діагностики.

Поширені проблеми.

Власник планшета будь-якого виробника може зіткнутися з низкою несправностей. Причинами можуть бути зовнішні впливи або помилки програмного забезпечення. Власникам китайських планшетів рекомендуємо прочитати статтю про ремонт планшетів з Китаю .

Несправності виявляються під час використання різних функцій пристрою

  • Несвоєчасне включення або мимовільне вимкнення – це проблема контролера живлення, яка вирішується його заміною.
  • Відсутність звуку або можливості його регулювання зазвичай пов’язана з пошкодженням кнопки або динаміка і вимагає заміни звукового елемента.
  • Неможливість підключитися до мережі – програмний збій, що виправляється перепрошивкою, поверненням до вихідних настойок або створення нового підключення.
  • Порушення роботи сенсора – лише заміна екрана дозволить усунути цю проблему, що виникла внаслідок падіння або удару.
  • Ушкодження корпусу – іноді падіння завдає тільки косметичної шкоди, тоді можна скористатися накладним склом або чохлом.

Небезпека для планшета є і водою. Її попадання вимагає обов’язкового відвідування сервісу, тому що при тривалому непомітному знаходженні рідини всередині корпусу відбуватиметься поступове вигоряння мікросхем.

Професійна діагностика та ремонт планшета

Самостійно успішно розібратися з несправностями планшета можна тільки в декількох випадках – коли рішення криється в скиданні налаштувань або перепрошивка програмного змісту. Але навіть для цього буде потрібний певний досвід.

За його відсутності можна погіршити ситуацію.

Оперативна діагностика та усунення виниклих неприємностей силами спеціалізованої компанії – оптимальний вибір, спрямований на довговічність роботи електроніки та фінансову економію. Особливо в тому випадку, коли причина некоректної роботи не є очевидною.

Наші висококваліфіковані співробітники мають не тільки різнобічний досвід взаємодії з технікою, а й професійним обладнанням. Це важливо за необхідності розбирання корпусу, заміни елементів або скла. Розширена програмна підтримка дозволить визначити найменшу неточність у роботі операційної системи або програм.

 (099) 709-60-09 + Viber + Telegram
 (097) 709-60-09  (Київстар)
 (073) 709-60-09  (Lifecell)