Поклейка захисного скла.

“Поклеїти захистку” – так скороченого кажуть власники новеньких телефонів відразу ж після покупки. Так, вже напевно кожен користувач змінив мінімум по одному, або навіть кілька телефонів. Не виключено, що покупка нового телефону могла бути викликана саме розбитим екраном, ціна заміни якого була така велика, що ви вирішили просто купити собі новий телефон.

І ось, купивши новий телефон, знявши з нього заводську захисну плівку, у вас тут же виникло бажання наклеїти на нього захисне скло. Давайте розберемося які ж бувають захисні стекла.

Які типи захисного скла для телефонів?

Почнемо по порядку. А точніше в міру їх появи та вдосконалення. Перше захисне скло було типу 2D. Ці стекла і зараз можна зустріти у продажу, але вони зустрічаються все рідше і рідше і, зрештою, швидше за все зникнуть з магазинів як не практичний і не зручний варіант. У 2Д стеклах краю гострі, саме скло покриває не всю площину сенсора і так як це скло старого зразка то часто вони ще й товсті. Недоліком цього скла є те, що вони не покривають всього екрану, а їх гострі краї не комфортні для пальців. До того ж, краї часто з’являються сколи і його захочеться переклеїти.

Другий варіант, який прийшов на зміну 2D склам став тип 2,5D. Таке захисне скло і досі продається в магазинах і на деякі моделі телефонів існують тільки в цьому варіанті. Іноді це викликано конструктивною особливістю, інколи ж рідкістю моделі. Іншими словами, виробники захисного скла просто не стали виробляти “бронь” на рідкісну модель телефону, знаючи, що їх буде куплено дуже мало. Цей тип скла більш комфортний в експлуатації. Краї загнуті, скло приємне на дотик. Таке скло можете сміливо клеїти на телефон. Особливого дискомфорту з його появою на вашому телефоні ви не відчуєте, а користь та захист телефону від подряпин та не сильних ударів буде на обличчя.

Захисне скло 3D. Взагалі саме поняття 3D має на увазі поняття напрямок у трьох площинах. Саме цю ідею і має на увазі цей тип скла. Захист із трьох сторін. Взагалі варто відзначити, що скло 2.5D і 3D у різних виробників часто називаються по-різному плутаючи одне з одним. Перевагою такого типу стекол є нахльостування на закруглені краї телефону, що безумовно дає прекрасні тактильні відчуття і не поганий захист від ударів. У всьому цьому є невелика вада. Наклеювати такий захист треба “узгоджено” із чохлом вашого телефону. Якщо чохол буде вищий за зону скла, він буде підчіпувати його. Під нього потраплятиме повітря, пил і таке скло скоро прийде в непридатність. Воно відклеїться запилитися, і ви відмовитеся від нього.

Де поклети захисне скло у Голосіївському районі?

Багато купують захисне скло в Китаї. Зрозуміло, так дешевше. У магазинах Києва таке саме скло може стояти на кілька сотень дорожче і бажання заощадити тут цілком зрозуміле. Але скло завжди замовляють одне чи максимум кілька. “Запороть” тобто зіпсувати його під час поклейки дуже не хотілося. У такому разі ласкаво запросимо вас до нашого сервісного центру Remontis, який знаходиться в Голосіївському районі недалеко від метро Васильківська. Ми щодня клеїмо захисне скло. Можете повірити на слово “рука в нас набита”. У нас також є спеціальні серветки і розчинники, а також засоби для знежирення поверхні телефону, його екрана, перш ніж клеїти захист. Знежирити поверхню треба обов’язково! інакше гріш ціна ваших праць. А захист відклеїться за кілька днів. Щоб цього не було краще звернутися до досвідчених людей, тим більше, що якщо ви проживаєте в Голосіївському районі, то вам їхатиме недалеко.

Допоможіть підібрати захисне скло. Де знайти?

Захисне скло буває не тільки на телефони. Майже на всі популярні пристрої існує захист. Не завжди зі скла, іноді це може бути плівка. Але ж вона буває. Іноді її треба просто ретельніше пошукати або знати, як таке скло може правильно називатися. Часто постачальники навіть не викладають рідкісне скло у себе на сайті. Це оплатою роботи Web програмісту за створення сторінки та опис товару на рідкісний товар. Такі позиції залишаються у прайсах великих постачальників. Такі прайси доступні лише оптових покупців, тобто магазинів та сервісних центрів. Ось чому менеджерам нашого сервісного центру вдається знайти потрібне скло, а ви не могли. Ось яке захисне скло нам доводилося клеїти: 

  • захисне скло для планшетів
  • смарт годинника
  • фітнес браслетів
  • камери телефону
  • електронних книг

Поклейка захисної плівки.

Тенденція до повернення на плівки з’явилася нещодавно. Виною тому були телефони Samsung вигнутими краями, на які вкрай складно вдало наклеїти скло. Альтернативою стали гідрогелеві плівки. Ми не розписуватимемо їх плюси та мінуси, а лише скажемо що вони на любителя. Часто захисні  гідрогеєві плівки клеять ті, хто просто не може поклеїти собі скло.

Купити та поклеїти захисне скло.

Великий вибір захисного скла як у наявності так і на замовлення знаходиться в сервісному центрі Ремонтис. Ми консультуємо, допомагаємо підібрати, знайти та замовити рідкісні стекла. Приїжджайте до нас або дзвоніть за нашим номером для консультації.

 (099) 709-60-09 + Viber + Telegram
 (097) 709-60-09  (КиЇвстар)
 (073) 709-60-09  (Lifecell)