Заміна скла на годинник – одна з головних спеціалізацій сервісного центру Remontis. Ми працюємо з виробами таких виробників, як WINNER, Casio, Q&Q, FORSINING, Longines. Це далеко не повний список. Якщо ваш механізм іншої торгової марки, ми можемо вирішити проблему.

Всі роботи із заміни захисного скла проводяться якісно та в стислі терміни. Можливе термінове виконання замовлення – від години до одного робочого дня. Ви можете скористатись послугами нашої кур’єрської служби або Новою Поштою у разі проживання в іншому населеному пункті.

Коли необхідно замінити?

Причин для ремонту не так вже й багато – наявність сколів, тріщин, помутніння, численних пошкоджень. Якщо ваш годинник носиться від року і більше, напевно, на нього вже з’явилися нехай і не великі, але помітні дефекти.

Процедура необхідна як з естетичної, так і з утилітарної точки зору. Годинник не тільки набуває свого початкового зовнішнього вигляду, але й повертає функціонал, здатність нормально працювати за рахунок забезпечення герметичності годинникового механізму.

Скло в годиннику буває декількох типів:

 • органічний (у складі присутні пластифікатори);
 • мінеральне або кварцове;
 • сапфірове.


За формою розрізняють плоскі, опуклі, циліндричні, круглі, сферичні, трикутні, із гранчастою поверхнею. Наші майстри працюють з усіма типами скла, незалежно від їхньої форми.

Заміна сапфірового скла.

Порівняно з мінеральним склом сапфірове набагато твердіше. Воно довго зберігає блиск і виглядає, як нове, без подряпин і потертостей. Але, є і один недолік – цей матеріал дуже крихкий, має низьку пластичність. Подряпати його дуже складно, а ось розбити легко, особливо при інтенсивній експлуатації. При неакуратному русі скло може просто луснути.

Заміна мінерального скла в наручному годиннику

Crystal Class на відміну від сапфірового скла має високу міцність, але на ньому легко з’являються різного роду подряпини. Дотик із твердими предметами, наприклад металевими виробами, бетонною стіною, може призвести до пошкоджень. Якщо вони незначні, замість заміни деталі на нову допускається полірування.

Які послуги ми надаємо?

У сервісному центрі Ремонтіс надаються такі послуги:

 • зняття зіпсованого скла та встановлення нового;
 • перевірка корпусу на герметичність;
 • підбір скла або його виготовлення відповідно до моделі та форми годинника;
 • полірування для усунення дрібних механічних пошкоджень.


Проведення ремонтних робіт здійснюється висококваліфікованими майстрами з використанням якісного сучасного інструменту та обладнання.

Ми не рекомендуємо самостійно змінювати скло на годиннику, навіть якщо вам здається, що нічого складного немає. Найменший неакуратний рух з вашого боку може призвести до суттєвих пошкоджень внутрішнього рухомого механізму. Як наслідок, годинник перестане працювати і буде потрібний більш дорогий ремонт.

Заміна скла годинника ціна?

Вартість послуг заміни скла в годинах залежить від низки факторів:

 • торговельні марки та моделі виробу;
 • товщини, форми та типу скла (мінеральне, органічне, сапфірове);
 • механізму кріплення;
 • форми скла,
 • терміновості замовлення.

Ми робимо свою роботу якісно та недорого та надаємо гарантію на всі виконані роботи. Чекаємо на вас за адресою Голосіївський проспект, ст. метро ВДНГ у робочі дні (понеділок-п’ятниця) з 10:00 до 19:00.

 (099) 709-60-09 + Viber + Telegram
 (097) 709-60-09  (Київстар)
 (073) 709-60-09  (Lifecell)

Заміна скла на годиннику в Києві